USA Information Interchange Exit Guide North East¶

Tags¶
Parameters¶
| Parameter | Value |
|---|---|
| Image Count | 14 |
| Material Count | 5 |
| Object Count | 3 |
| Triangle Count | 6244 |
| Triangle Count Applied | 7452 |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Depth | 2.022977352142334 m |
| Height | 7.685056686401367 m |
| Width | 6.623870849609375 m |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Bpy.Data.Version | 3.6.14 |
| Copyright | © 2018- polygoniq xyz s.r.o. |
| License | Royalty Free |
| Mapr Asset Id | 998c562a-c4e8-4a6d-b4a4-030133389854 |
| Model Detail | Mid-poly |
| Polygoniq Addon | traffiq |
| Introduced In | [1, 5, 0] |