Two Bears undated¶

Tags¶
Parameters¶
| Parameter | Value |
|---|---|
| Image Count | 5 |
| Material Count | 1 |
| Object Count | 1 |
| Triangle Count | 121946 |
| Triangle Count Applied | 121946 |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Depth | 0.6126612424850464 m |
| Height | 1.1567867994308472 m |
| Original Height | 200 m |
| Width | 1.0627946853637695 m |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Country Of Origin | Austria |
| Location Of Origin | 1 locations |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Dated To | 0 |
| Artwork Content Description | two-bear sculpture, adult bear bent, cub perched, round base, textured surface |
| Artwork Style | Modernism |
| Artwork Title | Two Bears |
| Bpy.Data.Version | 4.2.67 |
| Copyright | © 2018- polygoniq xyz s.r.o. |
| License | Royalty Free |
| Mapr Asset Id | f5c5f714-f461-4852-8ed6-13a9d1e527bf |
| Polygoniq Addon | aesthetiq |
| Source Link | https://sketchfab.com/3d-models/zwei-baren-b705db4e016849c7a82c045fc0f7cf53 |
| Introduced In | [1, 0, 0] |