Greif undated¶

Tags¶
Parameters¶
| Parameter | Value |
|---|---|
| Image Count | 5 |
| Material Count | 1 |
| Object Count | 1 |
| Triangle Count | 63872 |
| Triangle Count Applied | 63872 |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Depth | 0.7800865769386292 m |
| Height | 1.0025808811187744 m |
| Original Height | 200 m |
| Width | 0.5024806261062622 m |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Country Of Origin | Austria |
| Location Of Origin | 1 locations |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Dated To | 0 |
| Artwork Content Description | stone gargoyle winged canine griffin-like creature seated paws forward open mouth |
| Artwork Medium | Bronze |
| Artwork Style | Gothic |
| Artwork Title | Grief |
| Bpy.Data.Version | 4.2.67 |
| Copyright | © 2018- polygoniq xyz s.r.o. |
| License | Royalty Free |
| Mapr Asset Id | 650fa57f-5a37-4b3a-81cf-1e44c88c5b7d |
| Polygoniq Addon | aesthetiq |
| Source Link | https://sketchfab.com/3d-models/greif-87945b7cc58341adb84f5e850975c5cb |
| Introduced In | [1, 0, 0] |