Bed Metal and wood platform bed¶

Tags¶
Bedroom Furniture Indoor variant full
Parameters¶
| Parameter | Value |
|---|---|
| Image Count | 5 |
| Material Count | 3 |
| Object Count | 1 |
| Triangle Count | 55098 |
| Triangle Count Applied | 55098 |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Depth | 2.1119940280914307 m |
| Height | 1.015986680984497 m |
| Width | 1.5663944482803345 m |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Price Usd | 350.0 $ |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Author | Rileyb3D |
| Bpy.Data.Version | 4.2.67 |
| Copyright | © 2018- polygoniq xyz s.r.o. |
| Furniture Style | Minimalist |
| License | Royalty Free |
| Mapr Asset Id | 789d20ab-e995-47fb-9e7a-8ac0970d501b |
| Polygoniq Addon | interniq |
| Introduced In | [2, 0, 0] |