Door French door¶

Tags¶
Indoor Living room variant full
Parameters¶
| Parameter | Value |
|---|---|
| Image Count | 4 |
| Material Count | 3 |
| Object Count | 1 |
| Triangle Count | 34228 |
| Triangle Count Applied | 34228 |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Depth | 0.1219009980559349 m |
| Height | 2.543687105178833 m |
| Width | 2.0147619247436523 m |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Price Usd | 1250.0 $ |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Author | Rileyb3D |
| Bpy.Data.Version | 4.2.67 |
| Copyright | © 2018- polygoniq xyz s.r.o. |
| Furniture Style | Traditional |
| License | Royalty Free |
| Mapr Asset Id | 62ffab22-4792-4e72-b6be-dc15181a7587 |
| Polygoniq Addon | interniq |
| Introduced In | [2, 0, 0] |