Pot Wooden small A¶

Tags¶
Decoration Indoor Living room Outdoor variant full variant lite variant starter
Parameters¶
| Parameter | Value |
|---|---|
| Image Count | 2 |
| Material Count | 1 |
| Object Count | 1 |
| Triangle Count | 636 |
| Triangle Count Applied | 2496 |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Depth | 0.08590119332075119 m |
| Height | 0.10783083736896515 m |
| Width | 0.08590119332075119 m |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Price Usd | 35.0 $ |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Bpy.Data.Version | 4.2.67 |
| Copyright | © 2018- polygoniq xyz s.r.o. |
| License | Royalty Free |
| Mapr Asset Id | b4b91831-2bd6-4f22-b4d4-7d46b70aa91c |
| Polygoniq Addon | interniq |
| Introduced In | [1, 0, 0] |