Festuca glauca E spring¶

Tags¶
Parameters¶
| Parameter | Value |
|---|---|
| Image Count | 2 |
| Material Count | 1 |
| Object Count | 1 |
| Triangle Count | 51520 |
| Triangle Count Applied | 51520 |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Depth | 2.2580513954162598 m |
| Height | 1.3218978643417358 m |
| Width | 1.961987018585205 m |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Bpy.Data.Version | 4.2.67 |
| Bq Animation Type | Wind-Low-Vegetation |
| Copyright | © 2018- polygoniq xyz s.r.o. |
| License | Royalty Free |
| Mapr Asset Id | 7890d863-4ff1-4212-891d-5131531ef582 |
| Polygoniq Addon | botaniq |
| Introduced In | [7, 2, 0] |