Festuca glauca D spring¶

Tags¶
Spring variant full variant lite
Parameters¶
| Parameter | Value |
|---|---|
| Image Count | 2 |
| Material Count | 1 |
| Object Count | 1 |
| Triangle Count | 121360 |
| Triangle Count Applied | 121360 |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Depth | 2.272242546081543 m |
| Height | 1.171484351158142 m |
| Width | 2.412245273590088 m |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Bpy.Data.Version | 4.2.67 |
| Bq Animation Type | Wind-Low-Vegetation |
| Copyright | © 2018- polygoniq xyz s.r.o. |
| License | Royalty Free |
| Mapr Asset Id | 69e80805-c183-46c2-baf3-7a471c6ae8bf |
| Polygoniq Addon | botaniq |
| Introduced In | [7, 2, 0] |