Festuca glauca C spring¶

Tags¶
Parameters¶
| Parameter | Value |
|---|---|
| Image Count | 2 |
| Material Count | 1 |
| Object Count | 1 |
| Triangle Count | 166320 |
| Triangle Count Applied | 166320 |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Depth | 2.4373939037323 m |
| Height | 1.06080162525177 m |
| Width | 2.6108450889587402 m |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Bpy.Data.Version | 4.2.67 |
| Bq Animation Type | Wind-Low-Vegetation |
| Copyright | © 2018- polygoniq xyz s.r.o. |
| License | Royalty Free |
| Mapr Asset Id | 22e3f2a5-0f12-4af1-8d03-d7b897c088e5 |
| Polygoniq Addon | botaniq |
| Introduced In | [7, 2, 0] |