Festuca glauca B spring¶

Tags¶
Parameters¶
| Parameter | Value |
|---|---|
| Image Count | 2 |
| Material Count | 1 |
| Object Count | 1 |
| Triangle Count | 92160 |
| Triangle Count Applied | 92160 |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Depth | 1.7774361371994019 m |
| Height | 0.9081102013587952 m |
| Width | 1.6743667125701904 m |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Bpy.Data.Version | 4.2.67 |
| Bq Animation Type | Wind-Low-Vegetation |
| Copyright | © 2018- polygoniq xyz s.r.o. |
| License | Royalty Free |
| Mapr Asset Id | 359fa942-1c3c-458b-8bf4-85264ec5e907 |
| Polygoniq Addon | botaniq |
| Introduced In | [7, 2, 0] |