Festuca glauca A spring¶

Tags¶
Spring variant full variant lite
Parameters¶
| Parameter | Value |
|---|---|
| Image Count | 3 |
| Material Count | 3 |
| Object Count | 1 |
| Triangle Count | 40390 |
| Triangle Count Applied | 40390 |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Depth | 1.7374248504638672 m |
| Height | 1.7353999614715576 m |
| Width | 1.6112834215164185 m |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Bpy.Data.Version | 4.2.67 |
| Bq Animation Type | Wind-Low-Vegetation |
| Copyright | © 2018- polygoniq xyz s.r.o. |
| License | Royalty Free |
| Mapr Asset Id | 9404e9f8-3233-4f7c-b79a-1425089c0c2d |
| Polygoniq Addon | botaniq |
| Introduced In | [7, 2, 0] |