Carex oshimensis A spring¶

Tags¶
Spring variant full variant lite
Parameters¶
| Parameter | Value |
|---|---|
| Image Count | 2 |
| Material Count | 1 |
| Object Count | 1 |
| Triangle Count | 48400 |
| Triangle Count Applied | 48400 |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Depth | 1.2856297492980957 m |
| Height | 0.4128379821777344 m |
| Width | 1.266106367111206 m |
| Parameter | Value |
|---|---|
| All Observations | 10 locations |
| Native Observations | 1 locations |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Class | Liliopsida |
| Family | Cyperaceae |
| Genus | Carex |
| Order | Poales |
| Species | Carex oshimensis |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Class En | Monocots |
| Family En | Sedges |
| Genus En | True sedges |
| Order En | Grasses, sedges, cattails, and allies |
| Species En | Evergold sedge |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Bpy.Data.Version | 4.2.67 |
| Bq Animation Type | Wind-Low-Vegetation |
| Copyright | © 2018- polygoniq xyz s.r.o. |
| License | Royalty Free |
| Mapr Asset Id | bf85beae-7cee-4204-9ce0-bc8f4ca2c620 |
| Polygoniq Addon | botaniq |
| Introduced In | [7, 2, 0] |