Andropogon gerardi C spring¶

Tags¶
Parameters¶
| Parameter | Value |
|---|---|
| Image Count | 2 |
| Material Count | 2 |
| Object Count | 1 |
| Triangle Count | 91744 |
| Triangle Count Applied | 91744 |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Depth | 1.7796461582183838 m |
| Height | 1.4002206325531006 m |
| Width | 1.7640732526779175 m |
| Parameter | Value |
|---|---|
| All Observations | 51 locations |
| Native Observations | 45 locations |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Class | Liliopsida |
| Family | Poaceae |
| Genus | Andropogon |
| Order | Poales |
| Species | Andropogon gerardi |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Class En | Monocots |
| Family En | Grasses |
| Genus En | Bluestems |
| Order En | Grasses, sedges, cattails, and allies |
| Species En | Big bluestem |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Bpy.Data.Version | 4.2.67 |
| Bq Animation Type | Wind-Low-Vegetation |
| Copyright | © 2018- polygoniq xyz s.r.o. |
| License | Royalty Free |
| Mapr Asset Id | 87ca52ac-4daa-43d6-a216-ea392e070043 |
| Polygoniq Addon | botaniq |
| Introduced In | [7, 2, 0] |