Coriandrum sativum C spring summer autumn¶

Tags¶
Autumn Spring Summer variant full
Parameters¶
| Parameter | Value |
|---|---|
| Image Count | 4 |
| Material Count | 2 |
| Object Count | 1 |
| Triangle Count | 27688 |
| Triangle Count Applied | 27688 |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Depth | 0.3749600350856781 m |
| Height | 0.2540675401687622 m |
| Width | 0.318934828042984 m |
| Parameter | Value |
|---|---|
| All Observations | 284 locations |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Class | Magnoliopsida |
| Family | Apiaceae |
| Genus | Coriandrum |
| Order | Apiales |
| Species | Coriandrum sativum |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Class En | Dicots |
| Family En | Carrot family |
| Order En | Carrots, ivies, and allies |
| Species En | Coriander |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Bpy.Data.Version | 3.6.14 |
| Bq Animation Type | Wind-Low-Vegetation-Plants |
| Copyright | © 2018- polygoniq xyz s.r.o. |
| License | Royalty Free |
| Mapr Asset Id | 835320b7-263e-425c-ac7f-b8995b15b931 |
| Model Detail | High-poly |
| Polygoniq Addon | botaniq |
| Introduced In | [4, 0, 0] |