Aplysina fistularis D spring summer autumn winter¶

Tags¶
Autumn Spring Summer Winter variant full variant lite
Parameters¶
| Parameter | Value |
|---|---|
| Image Count | 2 |
| Material Count | 1 |
| Object Count | 1 |
| Triangle Count | 8692 |
| Triangle Count Applied | 8692 |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Depth | 0.3094944357872009 m |
| Height | 0.47293344140052795 m |
| Width | 0.453093945980072 m |
| Parameter | Value |
|---|---|
| All Observations | 19 locations |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Class | Demospongiae |
| Family | Aplysinidae |
| Genus | Aplysina |
| Order | Verongiida |
| Species | Aplysina fistularis |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Class En | Demosponges |
| Species En | Yellow tube sponge |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Bpy.Data.Version | 3.6.14 |
| Copyright | © 2018- polygoniq xyz s.r.o. |
| License | Royalty Free |
| Mapr Asset Id | 5a936a3b-eefd-4f80-8786-177dedce8175 |
| Model Detail | Mid-poly |
| Polygoniq Addon | botaniq |
| Introduced In | [6, 4, 0] |