Rossbandiger undated¶

Tags¶
Animal Artistic Nudity Figural variant full
Parameters¶
| Parameter | Value |
|---|---|
| Image Count | 5 |
| Material Count | 1 |
| Object Count | 1 |
| Triangle Count | 212929 |
| Triangle Count Applied | 212929 |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Depth | 1.8620198965072632 m |
| Height | 2.0044705867767334 m |
| Original Height | 200 m |
| Width | 0.9990848302841187 m |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Dated To | 0 |
| Artwork Content Description | white marble sculpture male nude restraining rearing horse dynamic pose drapery pedestal |
| Artwork Style | Baroque |
| Artwork Title | Rossbändiger |
| Bpy.Data.Version | 4.2.67 |
| Copyright | © 2018- polygoniq xyz s.r.o. |
| License | Royalty Free |
| Mapr Asset Id | 2d2d30d7-2673-4da3-a3df-eb5343ffd247 |
| Polygoniq Addon | aesthetiq |
| Source Link | https://sketchfab.com/3d-models/rossbandiger-0bd8088f92be4a39a3c8a7faafbf897f |
| Introduced In | [1, 0, 0] |