Gatekeeper 1525¶

Tags¶
Parameters¶
| Parameter | Value |
|---|---|
| Image Count | 5 |
| Material Count | 1 |
| Object Count | 1 |
| Triangle Count | 125382 |
| Triangle Count Applied | 125382 |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Depth | 0.8139910697937012 m |
| Height | 1.7254177331924438 m |
| Original Height | 200 m |
| Width | 0.8612138032913208 m |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Country Of Origin | Austria |
| Location Of Origin | 1 locations |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Dated To | 1525 |
| Artwork Content Description | stone crowned lion sculpture holding shield pedestal heraldic gatekeeper 1525 |
| Artwork Medium | Stone |
| Artwork Style | Renaissance |
| Artwork Title | Gatekeeper |
| Bpy.Data.Version | 4.2.67 |
| Copyright | © 2018- polygoniq xyz s.r.o. |
| License | Royalty Free |
| Mapr Asset Id | 24e8f6e2-9c7d-4f38-86e6-bff9286401c0 |
| Polygoniq Addon | aesthetiq |
| Source Link | https://sketchfab.com/3d-models/torwachter-5739560874b64272a81e4d66a730bda6 |
| Introduced In | [1, 0, 0] |