Best Friends Forever 2025¶

Tags¶
Parameters¶
| Parameter | Value |
|---|---|
| Image Count | 4 |
| Material Count | 1 |
| Object Count | 1 |
| Triangle Count | 2319172 |
| Triangle Count Applied | 2319172 |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Depth | 0.6954098343849182 m |
| Height | 1.8951102495193481 m |
| Original Height | 191 m |
| Width | 2.560462713241577 m |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Country Of Origin | USA |
| Location Of Origin | 6 locations |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Dated To | 2025 |
| Artwork Content Description | two male figures holding hands mid-step dancing, suits, ties, full-body white sculpture, contemporary |
| Artwork Medium | Bronze |
| Artwork Style | Modernism |
| Artwork Title | Best Friends Forever |
| Attributed To | The Secret Handshake |
| Bpy.Data.Version | 4.2.67 |
| Copyright | © 2018- polygoniq xyz s.r.o. |
| License | Royalty Free |
| Mapr Asset Id | ee808a21-c027-4a51-949f-7855f48d9902 |
| Polygoniq Addon | aesthetiq |
| Source Link | https://www.printables.com/model/1426349-trump-epstein-best-friends-forever-statue-miniatur |
| Introduced In | [1, 0, 0] |